Wyniki konkursu na film jednominutowy w ramach 9. Edycji „Festiwalu Filmów i Form Jednominutowych The One Minutes”.

Wyniki konkursu na film jednominutowy w ramach 9. Edycji „Festiwalu Filmów i Form Jednominutowych The One Minutes”.

 

24/09/2014

Znamy wyniki konkursu na film jednominutowy w ramach 9. Edycji „Festiwalu Filmów i Form Jednominutowych The One Minutes”.

 

Do konkursu zgłoszono 160 prac, z których 104 zostały dopuszczone do oceny Jury.

Jury w składzie: Krzysztof Kornacki – przewodniczący, Julia Kolberger, Błażej Hrapkowicz w dniu 21.09.2014 dokonało przeglądu nadesłanych prac i postanowiło przyznać nagrody, wyróżnienia i wyróżnienia włączeniem do pokazu festiwalowego następującym autorom:

 

KATEGORIA FABUŁA

 

Godło / imię i nazwisko / tytuł filmu

I NAGRODA

splt / Alicja Błaszczyńska / Pac!

II NAGRODA

BONSON / Michał Jarczyk / Bonson

WYRÓŻNIENIE

Rotor / Ian  Giedrojć / Warning TV

WYRÓŻNIENIE

Camorra / Artur Czajkowski / Camorra

WYRÓŻNIENIE

JAROSLAZ  / Artur Hanaj, Damian Krakowiak, Aleksandra Wit  / Atak Jaroszlamów

 

Wyróżnienie włączeniem do pokazu festiwalowego:

Dotkniecie / Marcin Burbo / Dotknięcie

sam11 / Michał Barański / Meeting

Ellie / Katarzyna Matusik / Ellie

o-takim-jednym  / Patrycja Płanik / O takim jednym

MAJA / Andrzej  Starszewski / Maja

Mother / Anna  Pomierczyk / Mother

Rozmowa / Mateusz Wojtyński / Rozmowa

the last man / Paweł Bajerski / The Last Man

scissorhands / Katarzyna Adamkiewicz / (Od)blask życia

Buniuleon / Krystyna Buczek / Kinofilia

 

KATEGORIA MINI-DOKUMENT

 

I NAGRODA

kdrf / Katarzyna Domżalska, Radomił Folcik / Po co jest sztuka?

II NAGRODA

KOMBINAT / Michał Jarczyk / Kombinat

WYRÓŻNIENIE

Bolek rzadzi / Maciej Jarczyński / Bolek rządzi

 

Wyróżnienie włączeniem do pokazu festiwalowego:

Ballada-o-chlopcu-i- ilosci-do-koszenia-trawy / Sebastian Marcisz, Mateusz Michalski  / Ballada o chłopcu i miłości do koszenia trawy

Krótko-o-zajawce / Dawid Kuligowski, Jędrzej Dobrzyniecki / Krótko o pasji

Altrnatywna mituta / Rafał i Małgorzata Smykowscy / Alternatywna minuta

dostrzec-piekno /  Tomasz Wicher / Dostrzec piękno

PO_MALUTKU / Przemysław Stański / Pomalutku

olokatia / Katarzyna Szczęśniak, Aleksandra Hordziej, Małgorzata Wierzbicka-Wójtowicz  / Heródek – orawski Nikifor

krótka historia o fotografii / Paweł Bajerski / Krótka historia o fotografii

SPN20144 / Katarzyna Łyszkowska / Południca

WOW1 / Łukasz Brodowicz / Sopot Wyścigi

selenoid / Ian Giedrojć / Wyrok: przedstawiciel handlowy

taka była heca / Marcin Burbo / Taka była heca

2ZSKGF100 / Szymon Kwapiński / Dwa złote

 

 

KATEGORIA FORMA

 

I NAGRODA

CUUZYX4 / Grzegorz Myćka / Once Upon a Time…

II NAGRODA

Projektdzioopla / Paulina Wojnik / Struktura plastyczna

WYRÓŻNIENIE

my minute / Rafał Żarski / My Minute

WYRÓŻNIENIE

SuperVHS  / Mariusz Wirski / Past Perfect

WYRÓŻNIENIE

theend60sec / Martyna Kielesińska / The End

 

Wyróżnienie włączeniem do pokazu festiwalowego:

Ignit / Artur Hanaj / Ogień

kokosowo / Anna Pytlik / Czaszka

lincoln / Paweł Bajerski / Lincoln

blacha / Aleksandra Cieślewicz, Filip Figiel / Odbicie

ono / Daniel Zagórski / Ono

Woytek / Maria Subczyńska / Woytek

Zegar / Karol Patoleta / R-G-B

wyspa  / Daniel Zagórski / Wyspa

slowa / Aleksandra Cieślewicz / Ocean

hopper / Aleksandra Cieślewicz / Pokój nad morzem

« Wróć do aktualności